Prezent
do pobrania

Podaj swój adres e-mail zapisując się do newslettera i odbierz swój prezent!

Pamiętaj, żeby potwierdzić swój adres klikając w odpowiednim miejscu linka w wiadomości, która przyjdzie na podany przez Ciebie adres e-mail. Dopiero po potwierdzeniu adresu otrzymasz swój prezent. Jeżeli wiadomości nie ma w skrzynce odbiorczej, sprawdź spam lub inne foldery.

Mój newsletter to informacje odnośnie zmian w prawie, case study z interesującej Cię tematyki czy nowości w zakresie usług Kancelarii. Zapewniam Cię, że nie będzie przychodził do Ciebie częściej niż 4 razy w miesiącu. Piszemy tylko wtedy, kiedy mamy coś ciekawego do powiedzenia.

Zapisz się do newslettera, zyskaj dostęp do aktualności i ciekawych publikacji i odbierz jeden z dwóch prezentów.

PDF z mini e-bookiem „Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy. Praktyczny poradnik dla przedsiębiorców zatrudniających cudzoziemców” obejmującym zmiany przepisów wchodzące w 2022 r.

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi to pierwszy wybór jeżeli chodzi o zatrudnienie cudzoziemca. Zatrudnianie cudzoziemców jest skomplikowane – poczynając od wyboru odpowiedniej podstawy po oczekiwanie na pozwolenie na pracę dla cudzoziemca czy zezwolenie na pobyt czasowy i pracę. Oświadczenie o powierzeniu pracy to nie wszystko, trzeba również sprawdzić co pozwala cudzoziemcowi na legalny pobyt na terytorium RP, czy jest to ruch bezwizowy czy karta pobytu czy jednolite zezwolenie na pobyt i pracę. Legalizacja pracy cudzoziemców to tematyka, która budzi wiele wątpliwości, a z uwagi na ciągły brak rąk do pracy jest cały czas aktualna. Zatrudnianie obcokrajowców spoza UE zza wschodniej granicy czy zatrudnienie cudzoziemca spoza UE z kraju nie objętego możliwością pracy na oświadczeniu – co sprawi że procedura będzie krótsza i mniej ryzykowna?

 

Z naszego gratisowego poradnika obejmującego zmiany przepisów, które weszły w życie w 2022 r. (nowelizacja: Ustawa z dnia 17 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw) dowiesz się jak wypełnić oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi. Jest to poradnik skierowany do pracodawców i do osób, które dopiero planują zatrudnienie cudzoziemca na umowę zlecenie lub zatrudnienie cudzoziemca na umowę o pracę. Na co zwrócić uwagę, jakie załączniki dołączyć, jakich błędów nie popełnić, jakie są zasady zatrudniania cudzoziemców, jak uzyskać przedłużenie oświadczenia o powierzeniu pracy – na te pytania odpowie Ci nasz mini e-book „Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy. Praktyczny poradnik dla przedsiębiorców zatrudniających cudzoziemców”.

Wzór regulaminu konkursu na Instagramie do wykorzystania w Twoim biznesie.

Reklama na Instagramie stała się bardzo popularnym i powszechnie lubianym narzędziem małych i dużych biznesów. Promocja w social mediach to nie tylko reklama, posty sponsorowane i influencer marketing ale także organizowanie przez przedsiębiorców konkursy. Jak przeprowadzić taki konkurs zgodnie z przepisami i regulaminem funkcjonowania Instagrama? Pomoże Ci w tym wzór regulaminu konkursu – wsparcie Twojego biznesu online. Niezależnie czy działasz w e-commerce, czy promujesz swoją sztukę, jeżeli organizujesz konkurs na Instagramie, możesz wykorzystać nasz wzór.